Studio graficzne Kraków

kontakt@jwstudio.pl | 570 459 074

Pomysł, szata graficzna i setki linijek kodu - to z tych elementów składa się każda strona internetowa. Kreatywności nie da się skatalogować, jednak aby wykonać elementy graficzne i napisać strukturę strony, potrzebna jest znajomość wiodących programów graficznych oraz języków PHP, JavaScript, HTML i CSS.

 

HTML (HyperText Markup Language)

Jeszcze kilka lat temu, za pomocą HTMLa opisywano wszystkie elementy widoczne na stronie. Dziś jego najnowszą wersję wykorzystuje się do budowy szkieletu strony oraz zapisu jej podstawowych parametrów. Modyfikacja pasków nawigacji, czcionek, kolorów, tła i wszystkich innych elementów znajdujących się na stronie jest możliwa dzięki Kaskadowym Arkuszom Stylów.

 

CSS 3 (Cascading Style Sheets)

Kaskadowe Arkusze Stylów to język służący do opisu formy prezentacji (wyświetlania) stron www. Dzięki możliwościom CSS jesteśmy w stanie dowolnie zmodyfikować wygląd każdego elementu znajdującego się na stronie internetowej. To on nadaje kształt banerom, ustala kolor, rozmiar i rodzaj czcionek, to CSS sprawia, że każdej witrynie można nadać niepowtarzalny, oryginalny wygląd. CSS 3 to także proste animacje, efekty przenikania czy płynnej zmiany kolorów.

 

JavaScript

Esencja każdej strony, niewidoczny, a wprawia stronę w ruch. Wszystkie interaktywne elementy, slidery zdjęć, automatycznie zmieniające treści to zasługa JavaScript. Za pomocą JS można także manipulować elementami kodu html.

 

Intuicyjny, nowoczesny system CMS

Wszystkie informacje znajdujące się na Twojej stronie wymagają prostego, intuicyjnego zarządzania. CMS to program dzięki, któremu będziesz w stanie umieścić na stronie tekst, zaktualizować dane, dodać zdjęcie do galerii czy też zmienić zakładkę w swoim menu.

 

Projekty graficzne

Używamy najnowocześniejszych programów: Adobe Photoshop do grafiki rastrowej oraz Corel Draw do grafiki wektorowej. Elementy 3D oraz animacje powstają w programie Blender.

O nas

 

 

 
 
Kompleksowe usługi graficzno-programistyczne
 
Terminowość
 
Przemyślany proces realizacji
 
Atrakcyjne ceny
 
Długoterminowe wsparcie
 

Wpadnij na kawę do naszego biura w Krakowie.
Tworzymy lokalnie, działamy globalnie, dla firm z Krakowa, całej Polski ale także Niemiec czy Belgii.

 

Zapraszamy!

 

tel: 570 459 074, email: kontakt@jwstudio.pl

Napisz lub zadzwoń

Omówimy Twoje oczekiwania i sporządzimy wycenę. Możemy zrobić to mailowo, telefonicznie lub w naszym biurze, z widokiem na krakowskie planty, przy ulicy Dunajewskiego 6.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem 570 459 074 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy!